Marketingové poradenství, které vyřeší vaše problémy

Jednorázová konzultace

V rámci osobní schůzky, telefonicky, e-mailem nebo přes Skype probereme váš současný problém a navrhnu vám jeho nejlepší řešení. Cena za jednorázové marketingové poradenství v délce 60 minut (např. 30 min. příprava a prostudování podkladů, 30 min. konzultace) včetně zpracovaného zápisu je 1190 Kč.

Dlouhodobé poradenství

Dlouhodobě vám budu radit a podílet se na denním i strategickém rozhodování v podnikání a v jeho součástech s důrazem na účinný marketing a rozvoj firmy, nebo se mohu aktivně zapojit do řízení a realizace konkrétních projektů a úkolů. Výstupem spolupráce je mj. výkaz řešených záležitostí, hodinová sazba je 890 Kč.

Chcete vědět, jak marketingové poradenství probíhá? Přečtěte si o tom podrobný článek na blogu.


Mějte vhodnou marketingovou strategii a perfektní služby

Marketingová strategie

Zkonzultuji s vámi novou marketingovou a firemní strategii nebo pomohu s nastavením správného směru a strategie současného byznysu či projektu. Poradím vám s marketingovým plánem, zacílením firmy (nalezení vhodné skupiny zákazníků) i s pozicováním značky (budování firemní image pro odlišení se od konkurence).

Design služeb

Zlepším vaše služby a marketingový mix, díky čemuž získáte lepší obchodní výsledky a zároveň spokojenější zákazníky. Navrhnu vám ideální nastavení služeb a firemních procesů, komunikace se zákazníky a zákaznické podpory, cen služeb a produktů včetně plateb a fakturace, místa prodeje (prodejna, web, e-shop) a distribuce.

Komunikujte a propagujte svůj byznys účinně a smysluplně

Marketingová komunikace

Proberu s vámi strategii marketingové komunikace a propagace pro zvýšení prodeje a budování silnější image vaší značky. Podívám se na běžnou denní komunikaci, obsah a kreativu kampaní, firemní design a všechny jednotlivé komunikačních kanály, mj. web, sociální sítě, e-mailing, online marketing, média, public relations atd.

Web & e-shop poradenství

Budu vaším poradcem pro zvýšení obchodní účinnosti webu či e-shopu. Pomohu zlepšit jejich marketingový účinek, použitelnost a UX, pomohu s tvorbou návrhu a zadání nového webu/e-shopu a budu váš odborný dozor při vývoji. Řeším ovládání a rychlost webu, informační strukturu, kvalitu obsahu, design, optimalizaci i zdrojový kód.

Vybudujte pro své podnikání efektivní a produktivní zázemí

Inovace a rozvoj firmy

Zeefektivním denní fungování vaší firmy a poradím vám s jejím rozvojem. Zaměřím se na optimalizaci běžných firemních procesů a interní komunikace, vhodnou práci se zákaznickou databází (CRM), organizaci výběrových řízení včetně snížení zbytečných výdajů a implementaci moderních IT řešení a služeb pro vyšší efektivitu práce.

Management a produktivita

Pomohu vám vyřešit personální management a zvýšit produktivitu firmy. Dohlédnu na výběr vhodných lidí ve výběrových řízeních, doporučím ideální rozdělení kompetencí a odpovědností, poradím s osobním rozvojem zaměstnanců a manažerů a zlepším jejich motivaci a produktivitu včetně návrhu hodnocení a odměňování.

Nechte si napsat texty, které si člověk s chutí přečte

Obchodní copywriting

Napíšu vám obchodní a reklamní texty (tj. copywriting) např. pro obchodní nabídky, web, e-shop, blog, inzerci, newslettery či sociální sítě, navrhnu tiskové zprávy a obsah pro média v rámci PR (public relations), anebo připravím moderní obchodní podmínky, které člověk dokáže na rozdíl od těch standardních bez problémů pochopit.

Psaní článků a korektury

Vytvořím pro vás zpravodajské a publicistické texty, tematické články, recenze produktů a služeb, rozhovory, souhrny, řešerše a další texty, jejichž hlavním cílem je informovat, nikoliv prodávat. Rád se postarám také o překlady textů z angličtiny do češtiny a korekce textů z hlediska komunikačního tónu, gramatiky a stylistiky.

Kolik marketingové poradenství a marketingové služby stojí?

Jednorázová konzultace

1190 Kč / hodina

Dlouhodobé poradenství

890 Kč / hodina

Copywriting a psaní článků

890 Kč / normostrana

Předplacená spolupráce

individuální ceny

Mějte svůj byznys efektivnější ještě dnes. Napište mi

Jméno *

E-mail *

Telefon

Vaše zpráva *

Pole označená * jsou povinná.