Dála Musil, váš marketingový poradce

foto Dalibor Musil

Jsem marketingový konzultant a pomáhám firmám a podnikatelům dosahovat lepších obchodních výsledků. Poradím vám s firemní strategií, marketingem a rozvojem podnikání - společně zlepšíme vaše služby a prodej, zesílíme propagaci, zkvalitníme web či e-shop a zvýšíme produktivitu a efektivitu práce. A protože mám rád minimalismus a inovace, můžete ode mě očekávat jednoduché, moderní a logické metody s vysokou účinností.

Jsem spolehlivý perfekcionista, tvůrce, milovník plánování, podle osobnostních testů INTJ a mechanik, a bydlím v Pardubicích. Vystudoval jsem úspěšně žurnalistiku na Univerzitě Palackého v Olomouci, dálkově kurz marketingu na Wharton - University of Pennsylvania, předtím pardubickou SPŠE. Taky rád fotím, píšu povídky, hraju poker, mám rád sport (NHL, tenis, florbal a kulečník)... a klidně vám povím víc, stačí se ozvat :-)

Něco málo z profesní kariéry...

Úvod v médiích

Má profesní kariéra začala v roce 2001, kdy jsem napsal své první články pro média. Během střední školy mě psaní nepustilo, naopak následovalo studium žurnalistiky a zisk cenných zkušeností z mnoha médií. Můj první hlavní pracovní poměr se ale stejně odvíjel jinam.

Marketingový přesun

První práce v agentuře byla naplněná reklamní textařinou, politickým PR a vývojem webů. Poté jsem se věnoval hlavně marketingu, ať už jako vedoucí u dealera automobilů nebo online marketér průmyslového velkoobchodu a e-shopu. Dnes už je z toho volná noha.

Současná realita

Dělám sám na sebe - především radím lidem a firmám s marketingem a rozvojem byznysu, aby hezky kvetl a vydělával. Na psaní jsem ale nezanevřel - dělám externě copywriting pro weby a e-shopy a přispívám také svými články o NHL do českého magazínu ProHockey.

Co by vás ještě mohlo zajímat

fotograf Dála Musil

Jsem fotograf

Prohlédněte si fotogalerii.

spisovatel Dála Musil

Jsem spisovatel

Přečtěte si mé povídky.

marketingový konzultant Dála Musil

Jsem pracant

Mrkněte se na reference.

Chcete nastartovat naplno svůj marketing?